Agnieszka Domka-Rybka

Stosują etykę w biznesie. Zawsze!

Tytuł  „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2014” przypadł spółce Horus - za  aktywność społecznej odpowiedzialności biznesu. Na zdjęciu z wyróżnieniem:  Andrzej Fot. Agnieszka Domka-Rybka Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2014” przypadł spółce Horus - za aktywność społecznej odpowiedzialności biznesu. Na zdjęciu z wyróżnieniem: Andrzej Błażejewski, wiceprezes firmy.
Agnieszka Domka-Rybka

Rozpoczyna się walka o tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2015”. Zwycięzców poznamy 23 stycznia

Mikro, małe, średnie, duże i innowacyjne - mamy w regionie firmy, które kierują się zasadami fair play wobec podwładnych i klientów.

Walczą o tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2015”. Zwycięzców poznamy 23 stycznia podczas gali w bydgoskim hotelu Brda. Laureaci zostaną nagrodzeni statuetkami wykonanymi przez bydgoskiego artystę Michała Kubiaka. Wskaże ich profesjonalna kapituła, w skład której wchodzą przedstawiciele administracji rządowej oraz regionalnych uczelni i instytucji otoczenia biznesu. Tytuł ”Pracodawca Pomorza i Kujaw 2015” przyznany będzie firmom z najwyższą liczbę punktów w następujących kategoriach: „Mikro i mały przedsiębiorca”, „Średni i duży przedsiębiorca”, „Innowacyjna firma”. W zeszłym roku „Przyjacielem Przedsiębiorcy” została Teresa Kamińska, prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. - Należy jej się szczególnie za rozwój nowych terenów inwestycyjnych oraz profesjonalną obsługę firm przy wdrażaniu strategii innowacyjności - uznało jury konkursu.

Tytuł „Lidera Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu” otrzymała spółka Alcatel-Lucent w Bydgoszczy. W kategorii „Mikro i Mały Przedsiębiorca” wyróżniono Centrum Rozwoju Kapitału w Bydgoszczy i Zakład Produkcyjno-Usługowy Romex. Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2014” przypadł zaś bydgoskiej spółce Horus - za aktywność społecznej odpowiedzialności biznesu, a konkretnie za kontynuację projektu „Bądź widoczny. Bądź bezpieczny”. Przedsiębiorstwo Informatyczne Zeto w Bydgoszczy, Bydgoskie Zakłady Sklejek Sklejka-Multi - Alstal Grupa Budowlana w Inowrocławiu - te firmy wyróżniono w kategorii „Średni i Duży Przedsiębiorca”.

Natomiast główny tytuł otrzymały ex aequo Belma Accessories Systems i Newell Poland Production we Włocławku - za szczególne zaangażowanie w rozwój warunków bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie produkcyjnym.

W kategorii „Innowacyjna Firma” zwyciężyły Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 w Bydgoszczy. Wdrażają wyniki prac badawczo-rozwojowych, co skutkuje realizacją nowych inwestycji o wysokim zaawansowaniu technologicznym. Wyróżniono spółki: Tele-Fonika Kable w Bydgoszczy, Logon w Bydgoszczy i Centrum Operacyjne Banku Pocztowego w Bydgoszczy.

Agnieszka Domka-Rybka

Gdybym nie była tu, gdzie jestem, może prowadziłabym jakąś dużą firmę. Bo w tematyce biznesowej czuję się jak "ryba w wodzie" (i nie ma to żadnego związku z drugim członem mojego nazwiska). Większość moich artykułów dotyczy gospodarki. Choć nieraz, by się "zresetować", sięgam także po tematy społeczne. Od kilku lat prowadzę portal strefabiznesu.pomorska.pl, który jest mi bardzo bliski. Zżyłam się z nim i podglądam go nawet na urlopie - z tęsknoty.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.