Andrzej Galczak

Stadion Przylesie we Włocławku ma nowego gospodarza. Ma być ładniej

Nowy właściciel ma ambitne plany, by w końcu przywrócić temu miejscu należyty standard. Na razie stan techniczny stadionu sportowego na Przylesiu pozostawia Fot. Wojciech Alabrudziński Nowy właściciel ma ambitne plany, by w końcu przywrócić temu miejscu należyty standard. Na razie stan techniczny stadionu sportowego na Przylesiu pozostawia wiele do życzenia.
Andrzej Galczak

Przejęty przez Ośrodek Sportu i Rekreacji stadion ma szansę na przywrócenie go mieszkańcom miasta. Zamiast wstydu ma być bezpiecznym miejscem uprawiania sportu i rekreacji.

Od wielu lat stadion na Zazamczu straszy swoim wyglądem, choć miejsce, w którym został usytuowany w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku jest bardzo ładne. Wręcz idealne na uprawianie sportów i rekreację. Niestety, obecnie stadion jest po prostu ruiną i przynosi więcej wstydu niż pożytku.

Co w dalszych planach miasta dotyczących tego stadionu? Czy jest szansa, że ponownie, jak kiedyś, będzie tam można rozgrywać zawody sportowe i uprawiać rekreację w przyzwoitych warunkach?

Czytaj w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Galczak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.