Stacja demontażu pojazdów, autokasacja

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Stacja demontażu pojazdów, autokasacja

Materiał informacyjny

Auto GP jest prężnie rozwijającą się firmą mającą swoją siedzibę w miejscowości Barcin Wieś 80, 88-190 Barcin – powiat żniński – w województwie kujawsko-pomorskim.

AUTOKASACJA tel. 570 227 777
SPRZEDAŻ CZĘŚCI tel. 795 417 513

Głównym przedmiotem działalności jest demontaż pojazdów wycofanych z eksploatacji. Firma skupuje pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, naczepy i itd.STACJA DEMONTAŻU

Skup i demontaż samochodów używanych zarówno kompletnych jak i niekompletnych. Aut po kolizjach drogowych, stłuczkach czy wypadkach drogowych, a także samochodów, które uległy zniszczeniu na skutek zaniedbania bądź warunków atmosferycznych. Dysponujemy własnym transportem.

Posiadamy sprzęt do złomowania pojazdów najwyższej klasy. Sprzęt jest zgodny z wymogami i standardami ekologicznymi, jak i technicznymi, które zostały wyznaczone przez Unię Europejską. Wystawiamy legalne zaświadczenia potrzebne do wyrejestrowania pojazdu i wypowiedzenia ubezpieczenia. (Decyzja Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego).

SKUP SAMOCHODÓW

Skup aut używanych, powypadkowych, uszkodzonych i rozbitych. Interesują nas wszystkie rodzaje aut osobowych, dostawczych i ciężarowych bez względu na typ nadwozia czy silnika oraz marki.

Oferujemy:SKUP ZŁOMU

Skup złomu, w tym stali, żeliwa i metali kolorowych (miedź, brąz, mosiądz, aluminium itp.), zgodnie z wszelkimi standardami bezpieczeństwa oraz spełniając wszelkie regulacje związane z tego typu działalnością.POMOC DROGOWA

Fachowa pomoc i profesjonalne zaplecze techniczne, a przede wszystkim szybki dojazd do klienta. Pomoc drogowa pojazdów obejmuje:

Oferujemy tanie holowanie pojazdów sprawnych i uszkodzonych. Pomagamy w sytuacjach awaryjnych i przy stłuczkach. Wykonujemy także drobne naprawy na miejscu zdarzenia.

Więcej informacji znajdziecie Państwo tutaj

ZapraszamyAUTOKASACJA tel. 570 227 777
SPRZEDAŻ CZĘŚCI tel. 795 417 513


Barcin Wieś 80
88-190 Barcin
E- mail: biuro@autoskup24h.eu
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.