Sprzedaż rusztowań

Czytaj dalej
.

Sprzedaż rusztowań

.

Firma TOREN oferuje wysokiej klasy rusztowania, spełniające wszystkie wymogi bezpieczeństwa. W naszej ofercie klienci znajdą produkty takich firm jak Drabex, Krause oraz Faraone. Nasze produkty dedykowane są zarówno dla klientów indywidualnych jaki i firm budowlanych, sklepów czy hurtowni.

Doświadczeni i profesjonalni pracownicy do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie, zapewniając odpowiedni dobór produktów do oczekiwań Klienta. Nasze produkty cechują się bardzo wysoką wytrzymałością i stabilnością. Rusztowania łączą w sobie najlepsze rozwiązania z nowoczesnymi pomysłami technologicznymi, dzięki czemu zapewniają wygodną i przede wszystkim bezpieczną pracę na wysokościach.

Wśród szerokiej oferty rusztowań polecamy:

Informacje o produkcie - https://toren.com.pl/rusztowanie-aluminiowe-skladane-drabex-rs-1100-i-rs1100r/825-rusztowanie-aluminiowe-drabex-rs1100r-373-m-.html

Szeroka gama rusztowań sprawia, że każdy z naszych Klientów znajdzie w naszej ofercie produkt idealnie dopasowany do swych wymagań i zapotrzebowania. W przypadku pytań, służymy fachową poradą.

Przy transporcie urządzeń korzystamy ze sprawdzonych przewoźników.

Zapraszamy do kontaktu

Toren
Gnojno 53/13
87-617 Bobrowniki
tel. 667-060-198
https://toren.com.pl/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.