Spotkania z piłkarzami

Czytaj dalej
Fot. Picasa
Monika Smól

Spotkania z piłkarzami

Monika Smól

Cykl spotkań z piłkarzami Chojniczanki rozpocznie się już w poniedziałek. Niedawno poznać swoich idoli miały okazję przedszkolaki.

W przedświątecznym tygodniu, od 14 do 20 grudnia, każdego dnia na fanów Chojniczanki w Strefie Kibica w Domu Towarowym - Libera będą czekać zawodnicy.

W poniedziałek, między godz. 13 a 16 z kibicami spotka się Rafał Grzelak. Dzień później, od godz. 13 do 16 kibice spotkają się z Tomaszem Mikołajczakiem. W środę, w tych samych godzinach, miłośnicy lokalnego klubu będą mieli okazję poznać bliżej piłkarza rodem z Chojnic - Przemysława Czerwińskiego. Z kolei w czwartek porozmawiać będzie można z Piotrem Kieruzelem, a dzień później - z Wojciechem Lisowskim.

Także w weekend piłkarze nie będą próżnowali.
Na kibiców będą czekać w innych godzinach - od godz. 11 do 14. W sobotę spotkają się z nimi Przemysław Czerwiński i Tomasz Mikołajczak, natomiast w niedzielę, o tej samej porze - Przemysław Czerwiński i Damian Garbacik.

- Piłkarze Chojniczanki będą rozdawać karty i plakaty z autografami zawodników - zapowiada Jakub Piekut, rzecznik prasowy Chojniczanki. - Będzie to na pewno wspaniała okazja, aby porozmawiać ze swoimi idolami i zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcie. Oczywiście, zapraszamy przy okazji do zakupów w Strefie Kibica.

Monika Smól

Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Następnie skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Gazecie Pomorskiej" pracuję od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych w województwie kujawsko-pomorskim, w którym spędziłam ponad siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój główny rejon działania. Pasja? Przede wszystkim dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją zwłaszcza w Chojnicach - w wojewodztwie pomorskim. To moje miasto rodzinne i klubowi MKS Chojniczanka Chojnice kibicuję najbardziej. Ulubione dyscypliny to piłka nożna i koszykówa. Pracuję również nad rozwojem portalu informacyjnego Nasze Miasto Chełmno, który jest dla moich Czytelników źródłem informacji o wydarzeniach z powiatu chełmińskiego. Co dzień na moich portalachpojawiają się najświeższe informacje z miasta i powiatu. Prywatnie interesuję się aranżacją wnętrz, ich projektowaniem, a także przeróbkami mebli - nadawaniem im "drugiego życia". 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.