Paweł Kaniak

Spory problem z zaparkowaniem aut przy Kinoteatrze w Bydgoszczy

Straż miejska założyła blokadę kół na samochody, które przyjechały do Kinoteatru przy ul. Dwernickiego w Bydgoszczy. Fot. Marek Ciesielski Straż miejska założyła blokadę kół na samochody, które przyjechały do Kinoteatru przy ul. Dwernickiego w Bydgoszczy.
Paweł Kaniak

Uczestnicy jubileuszu "Nitro-Chemu" w Kinoteatrze Klubu Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy przy ul. Dwernickiego nie mogli znaleźć wolnych miejsc parkingowych. Zostawiali auta w niedozwolonych miejscach, straż miejska założyła im blokady.

Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy dysponuje piękną i bardzo funkcjonalną salą Kinoteatru przy ul. Dwernickiego 1. To miejsce jest wykorzystywane na różne imprezy firmowe czy wydarzenia kulturalne. W ubiegły piątek odbyła się tam uroczystość z okazji 70-lecia Zakładów Chemicznych „Nitro-Chem”. Przyjechali zaproszeni goście z kraju i zagranicy - między innymi przedsiębiorcy, politycy, samorządowcy, przedstawiciele Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Osiedle Leśne w tym miejscu nie ma zbyt wielu miejsc parkingowych. Labirynt wąskich ulic Dwernickiego czy Podchorążych stał się pułapką dla gości „Nitro-Chemu”. Przyjechali, zaparkowali i... mieli problem z odjazdem. Na kołach [b]pojawiły się blokady założone przez strażników miejskich.

Przeczytaj dalszą część artykułu.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Paweł Kaniak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.