Karolina Rokitnicka

Społeczny projekt kilku osób - efekt cieszy wszystkich

Prace ziemne, porządkowe i nasadzeniowe na skwerze na osiedlu Jana Kochanowskiego wykonali mieszkańcy osiedla oraz członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz Fot. UM Prace ziemne, porządkowe i nasadzeniowe na skwerze na osiedlu Jana Kochanowskiego wykonali mieszkańcy osiedla oraz członkowie Stowarzyszenia Na Rzecz Ochrony Zdrowia w Kowalewie.
Karolina Rokitnicka

Społecznicy zadbali o zieleniec na osiedlu Jana Kochanowskiego. Dzięki ich zaangażowaniu i dotacji z konkursu powstał estetyczny skwer.

Teren u zbiegu gminnej ul. Główny Dworzec i drogi wojewódzkiej - ul. Odrodzenia, po latach starań przejęła gmina Kowalewo od PKP. Stowarzyszenie Na Rzecz Ochrony Zdrowia podjęło się uprzątnięcia i zagospodarowania go. Przystąpiło do konkursu Amber One Autostrada A1.

Jakie prace dokładnie wykonano? Ile kosztowały? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.