Spektakl niespodzianka

Czytaj dalej
Fot. Z
Joanna Maciejewska

Spektakl niespodzianka

Joanna Maciejewska

Aktorzy z Teatru 6. Piętro zaprezentują ponad dwadzieścia pięć piosenek, które wyszły spod pióra mistrza polskiej piosenki literackiej.

Uroczysta premiera przedstawienia muzycznego pt. „Młynarski obowiązkowo!”miała miejce 7 marca 2015 roku w Teatrze 6. piętro w Warszawie. W najbliższy poniedziałek (25 kwietnia o godz. 19) to muzyczne widowisko można będzie zobaczyć w Toruniu na Jordankach.

Jak informuje Janusz Lipiński z Impresariatu Artystycznego „As/Toruń”, jest to projekt unikalny, gdyż po raz pierwszy w swojej długoletniej karierze Wojciech Młynarski stworzył całkowicie autorskie przedstawienie, którego jest pomysłodawcą, autorem scenariusza i opiekunem artystycznym.

Spektakl jest muzyczną autobiografią mistrza pisenki literackiej, który swoją twórczością towarzyszy już kilku pokoleniom Polaków.

W tej niezwykłej muzycznej podróży Młynarskiemu towarzyszą:

Za każdym razem na scenie pojawiają się również goście specjalni, którzy stanowią niespodziankę. Do tej pory w koncercie wystąpili m.in. Marian Opania, Janusz Gajos, Krzysztof Tyniec, Anna Dereszowska, Stanisława Celińska, Hanna Śleszyńska.

Toruńska publiczność zobaczy troje z nich. Kogo? Tego organizatorzy nie zdradzają. Bilety w cenie 100 zł i 115 zł można kupić w Studio PLUS, ul. Podmurna 97 oraz w kasie CKK Jordanki.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to muzyczne wydarzenie. Trafią one do osób, które dziś od godzinie 12 jako pierwsze wyślą wiadomość z poprawną odpowiedzią na pytanie konkursowe na adres: joanna.maciejewska @polskapress.pl.

Pytanie konkursowe brzmi: Kto jest autorem scenariusza przedstawienia muzycznego „Młynarski obowiązkowo!”. W treści wiadomości należy podać także swoje imię, nazwisko oraz numer kontaktowy.

Joanna Maciejewska

Od września 2015 roku pracowałam w toruńskim oddziale "Gazety Pomorskiej". Od stycznia 2021 pracuję we włocławskim oddziale. Piszę między inny materiały na tematy związane z edukacją, służbą zdrowia czy miejskimi inwestycjami. Moje materiały można znaleźć zarówno w papierowym wydaniu Gazety Pomorskiej, a także na stronach: pomorska.pl oraz wloclawek.naszemiasto.pl.


Prywatnie pełnoetatowa mama, od zawsze zauroczona poezją śpiewaną, teatrem i podróżami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.