SP 23 z Włocławka obroniła tytuł

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Alabrudziński
Marcin Gołembiewski

SP 23 z Włocławka obroniła tytuł

Marcin Gołembiewski

Po raz IX rozegrano Turniej Piłki Siatkowej - memoriał Elżbiety Michałek. Pierwsze miejsce dla SP 23. MVP: Magdalena Szymańska i Rafał Ozimiński.

Zawody dla pracowników placówek oświatowych zorganizował Związek Nauczycielstwa Polskiego. Rywalizowało systemem brazylijskim 8 drużyn.

Pierwsze miejsce wywalczyła SP 23, która w finale pokonała po zaciętym spotkaniu 2:1 SP 20. Tym samym gospodarze zawodów obronili mistrzowski tytuł i już po raz trzeci okazali się najlepsi w memoriałowych zmaganiach (mają także na koncie po dwa drugie i trzecie miejsca). SP 23 zrównała się w liczbie wygranych z SP 20, która ponadto czterokrotnie zajmowała drugie miejsce i raz uplasowała się na trzeciej pozycji.

Zwycięskie drużyny, medalami, dyplomami oraz pucharami, uhonorował Krzysztof Buszka, prezes ZNP wraz ze swoimi zastępcami Jolantą Stasinowską i Januszem Śliwińskim. Nagrodzeni zostali również najlepsi zawodnicy: Magdalena Szymańska i Rafał Ozimiński oraz Marek Wódecki i Marek Ziółkowski, dzięki którym to przedsięwzięcie, integrujące środowisko oświatowe, mogło się odbyć. W przerwie przekazano dzieciom z Wielofunkcyjnej Placówki Wychowawczej, mieszczącej się przy ul. Żytniej we Włocławku, piłki siatkowe i futbolowe ufundowane przez ZNP oraz uczestników turnieju.

Ostateczna kolejność: 1. SP 23, 2. SP 20, 3. Zespół Szkół Integracyjnych, 4. Zespół Szkół Chemicznych, 5-8. Zespół Szkół nr 3, ZS WSO „Cogito”, Zespół Szkół nr 10, SP 2/G 2.

Wystąpili:

Marcin Gołembiewski

Byłem piłkarzem wielu klubów z regionu włocławskiego (ale wychowankiem jestem Włocłavii Włocławek). W 1999 roku zacząłem w IKP pisać o sporcie. Następnie pracowałem w Nowościach. Od 2005 roku jestem dziennikarzem sportowym Gazety Pomorskiej we Włocławku. Od 2010 roku wydawcą i redaktorem strony internetowej www.wloclawek.naszemiasto.pl (wcześniej www.mmwloclawek.pl). Piszę przede wszystkim o sporcie, o piłce nożnej, ale także koszykówce i innych dyscyplinach. Interesuje się polityką. Na bieżąco publikuje kryminałki, informacje z miasta, itp.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.