Śmiertelne potrącenie w rejonie Dąbrówki Słupskiej [zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Maciej Rejment
Maciej Czerniak

Śmiertelne potrącenie w rejonie Dąbrówki Słupskiej [zdjęcia]

Maciej Czerniak

Passat uderzył w pieszego. 30-latek nie miał żadnych szans. Zginął na miejscu.

Do tego tragicznego wypadku doszło krótko przed godziną 21 w czwartek. Na drodze krajowej nr 5 w rejonie miejscowości Dąbrówka Słupska volkswagen passat uderzył w idącego poboczem pieszego. 30-letni mężczyzna nie miał szans. Zginął na miejscu.

- Do wypadku doszło w miejscu nieoświetlonym, a pieszy nie posiadał żadnych elementów odblaskowych - mówi sierżant sztabowy Justyna Andrzejewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nakle.

38-letni kierowca passata nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci zbadali go alkomatem - był trzeźwy. Sprawę bada prokuratura.

Maciej Czerniak

W Gazecie Pomorskiej zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Podejmuję sprawy z kręgu dziennikarstwa śledczego, najczęściej dotyczące tego, co dzieje się na styku władz publicznych z sektorem prywatnym. Z wykształcenia jestem polonistą, a tym, co w mojej pracy najbardziej mnie pociąga i codziennie zadziwia, jest fakt, że najciekawsze historie zawsze pisze życie. Bywają bardziej niezwykłe od scenariuszy filmów. Nie tylko sensacyjnych. Nie zamykam się jednak w tematyce prawno-kryminalnej. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z przemianami społecznymi - od polityki przez prawo do nowych technologii.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.