Smart Outlet Center. Nowy outlet w Bydgoszczy - to mają być mądre zakupy

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Czachorowski
Sławomir Bobbe

Smart Outlet Center. Nowy outlet w Bydgoszczy - to mają być mądre zakupy

Sławomir Bobbe

26 maja przy zbiegu ulic Fordońskiej i Inflanckiej otworzy podwoje Smart Outlet Center. Na razie swoje produkty sprzedawać będzie 60 sklepów, ale docelowo ma być ich 100. W nowym centrum handlowym pracę znajdzie około 150 osób.

- To już trzeci raz mam okazję otwierać obiekt Smart Outlet Center w Polsce, ale muszę przyznać, że wyjątkowo dobrze pracuje nam się w Bydgoszczy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni miastu, jego władzom i dyrektorom wydziałów za ich zaangażowanie - powiedział na otwarciu Dariusz Gardener, prezes rady nadzorczej Smart Outlet Center. - Mogę tylko powiedzieć, że to nie koniec naszej współpracy, zamierzamy w Bydgoszczy troszeczkę „pomieszać” na rynku handlowym i dać mieszkańcom okazję do zrobienia zakupów w wielkim centrum handlowym. Trochę odsłoniłem kurtynę, o reszcie nie będę wspominał. Jesteśmy szczęśliwi ze współpracy. W pobliżu Fordońskiej, przy ul. Szajnochy mamy drugą lokalizację, tam będzie powstawała również Castorama. Bydgoszcz jest na mapie naszych realizacji i z tego się cieszymy - dodał.

Przeczytaj dalszą część artykułu.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.