Karolina Rokitnicka

Śladami marzeń Jarka Kaptajna - wuefisty z Golubia-Dobrzynia

Jarek Kaptajn dwa razy odwiedził Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń” w Poznaniu. Pod-czas szóstej edycji planowanej na 9-11 lutego będzie prelegentem. Fot. archiwum prywatne Jarek Kaptajn dwa razy odwiedził Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń” w Poznaniu. Pod-czas szóstej edycji planowanej na 9-11 lutego będzie prelegentem. Opowie o rowerowej wyprawie.
Karolina Rokitnicka

Wuefista z Golubia-Dobrzynia, który latem objechał Polskę na rowerze, będzie opowiadał o wyprawie na Festiwalu „Śladami Marzeń”.

- Jednak życie jest niesamowite… Niesamowite i nie wiadomo co nam przyniesie. Mnie w te pierwsze dni grudniowe przyniosło ogromną radość i przekonanie, że w życiu wszystko jest możliwe. W ubiegłym roku po raz pierwszy wybrałem się żoną na Festiwal Podróżniczy „Śladami Marzeń” do Poznania. Był to mój pierwszy festiwal podróżniczy, w który brałem udział. W tym roku byliśmy tam po raz drugi. Z zapartym tchem słuchałem prelekcji zaproszonych gości, którzy opowiadali o swoich podróżach po Polsce i świecie. Opowiadali o ciekawych, momentami niesamowitych przygodach, które przeżyli. Byli to normalni ludzie z krwi i kości, których porwała pasja podróżowania. Były to 3 niesamowite dni kiedy to wysłuchaliśmy prawie wszystkich prelekcji. Scenę opanowali ludzie, którzy tchnęli niesamowitą, pozytywną energią. Każda opowieść była wciągająca i przemawiająca do wyobraźni - mówi pan Jarek.

Mieszkaniec naszego powiatu sam sporo podróżuje. W tym roku objechał Polskę na rowerze. Jego podróż cieszyła się dużym zainteresowaniem. Śledziło ją sporo osób na facebooku. Miał też kilka spotkań otwartych.

Więcej o festiwalu i udziale Jarka Kaptajna w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.