Siedzi za „cyfrę”, prosi prezydenta Dudę o łaskę

Czytaj dalej
Fot. Jacek Smarz
Maciej Czerniak

Siedzi za „cyfrę”, prosi prezydenta Dudę o łaskę

Maciej Czerniak

Przemysław S. trafił do więzienia na rok i trzy miesiące. Liczy na łaskę prezydenta. Andrzej Duda do tej pory ułaskawił 39 osób. Aleksander Kwaśniewski 4288, a 2112 skazanym odmówił.

- Mamy czworo dzieci. Najmłodsze liczy dopiero dwa latka. Moja partnerka w listopadzie idzie do szpitala na poważną operację związaną z przepukliną - mówi Przemysław S. - Dlatego tak bardzo zależy mi, by wrócić do domu.

S. w Zakładzie Karnym w Potulicach odbywa karę roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności. To wyrok za wyłudzenie... abonamentu telewizji cyfrowej. Jak do tego doszło?

S. w Zakładzie Karnym w Potulicach odbywa karę roku i trzech miesięcy pozbawienia wolności. To wyrok za wyłudzenie... abonamentu telewizji cyfrowej. Jak do tego doszło? O tym w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.