Show Wojewódzkiego trampoliną do sukcesu! [zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Paweł Czarniak
Justyna Trawczyńska

Show Wojewódzkiego trampoliną do sukcesu! [zdjęcia]

Justyna Trawczyńska

O Marcie Karpińskiej dużo mówiło się rok temu, kiedy wygrała casting i trafiła do programu Kuby Wojewódzkiego. Co robi teraz?

Piękna włocławianka pojawiała się co wtorek w programie TVN jako wodzianka. Wnosząc wodę, w skąpym stroju, niejednokrotnie rozpraszała męską część obecną w studiu, gościom często odbierało mowę na widok Marty. Czym teraz zajmuje się piękna blondynka?

Marta Karpińska na co dzień studiuje i zajmuje się modelin-giem. Swoją pracę traktuje jak hobby. - Praca fotomodelki pozwala mi na pewien rodzaj niezależności - mówi Marta.

Wzięła udział w castingu i wygrała!

Jak zaczęła się przygoda włocławianki z modelingiem? - W wieku 18 lat zostałam zaproszona na sesję zdjęciową przez Emila Chrząstowskiego, który dostrzegł we mnie potencjał - wspomina. - I nie mylił się. Sesja ta rozpoczęła moją zabawę z modelingiem.

Jak Marta trafiła do programu Kuby Wojewódzkiego? Mówi, że całkiem zwyczajnie. Wzięła udział w castingu i go wygrała. Sam udział wspomina bardzo dobrze. Dzięki niemu poznała wielu ciekawych, interesujących ludzi, zarówno gości, których prowadzący zapraszał, jak i ekipę pracującą przy nagraniach.

A jak Marta wspomina samego prowadzącego?

- Kuba jest megazabawnym i inteligentnym człowiekiem, zarówno w programie, jak i poza nim.

Włocławianka przyznała, że gdy tylko znajduje chwilkę czasu, śledzi odcinki programu, ale praca, którą wykonuje, nie zawsze pozwala jej oglądać nowe odcinki tak często, jak by chciała.

Show Wojewódzkiego trampoliną do sukcesu! [zdjęcia]
Wojciech Kurczewski /Kuba Wojewódzki Marta w czasie nagrania do programu Kuby Wojewódzkiego.

Jak ocenia swoją następczynię? - Nowa wodzianka jest z pewnością piękną kobietą - mówi. Była wodzianka zdradziła nam, jak wygląda nagranie programu Kuby Wojewódzkiego i czy musiała wykonywać wiele dubli. Jak przyznała, nagranie trwa zaledwie kilka godzin. Odcinki są nagrywane niemal jak na żywo, nie są odgrywane powtórki. Również reakcje gości, które widzimy w telewizji, są naturalne, bo nigdy nie wiedzą, czego mogą się spodziewać.

Dzięki występowi w programie Wojewódzkiego Marta ma teraz co robić. Udział w show pomógł jej zaistnieć. I teraz realizuje się w pracy fotomodelki na pełnych obrotach. Zdjęcia Marty możemy zobaczyć w kampaniach reklamowych wielu marek.

Pracowita i pewna siebie - tak mówi o sobie

Marta Karpińska o sobie mówi, że jest pracowita, zdeterminowana, pewna siebie i ma mocny charakter, co z pewnością jest niezbędne w pracy fotomodelki, którą wykonuje i lubi. Jak się okazuje, Marta bardzo dobrze wykorzystała swój czas, dzięki czemu nie jest już byłą wodzianką, ale przede wszystkim modelką z pokaźnym dorobkiem, na który ciężko zapracowała.

Jak Marta dba o swoją idealną sylwetkę, której z pewnością zazdrości jej wiele kobiet? Zawdzięcza ją diecie, ale przede wszystkim treningom u boku swojego trenera personalnego Huberta Śledzińskiego.

Warto dodać, że Marta jest bardzo dumna z tego, że jest włocławianką i nigdy tego nie ukrywa. Można ją spotkać także na meczach koszykówki, gdzie gorąco kibicuje włocławskiej drużynie Anwilu.

Justyna Trawczyńska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku dziennikarstwo, public relations. Pracę w charakterze dziennikarza rozpoczęłam po ukończeniu studiów. Specjalizuję się w tematach społecznych. Z Gazetą Pomorską jestem związana od 2014 roku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.