Sępolanka przejęła stery w opiece społecznej

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Sępolanka przejęła stery w opiece społecznej

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Sylwia Tomaszewska z Sępólna wygrała konkurs na dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wczoraj rozpoczęła pracę.

- Pani Sylwia Tomaszewska objęła już swoje obowiązki - poinformował nas wczoraj wiceburmistrz Mateusz Rydzkowski, zastępca burmistrza Czerska. - Jest już w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

Przypomnijmy, na konkurs wpłynęły cztery oferty. Trzy z nich odrzucono ze względu na to, że nie spełniły wymogów formalnych. Na rozmowę kwalifikacyjną zaproszono tylko Sylwię Tomaszewską (na etapie składania oferty jeszcze Witkowską). Członkowie komisji pozytywnie ocenili jej kwalifikacje i zarekomendowali burmistrz jej kandydaturę na dyrektora MGOPS.

- Pani Sylwia Tomaszewska wykazała się biegłą znajomością przepisów i zasad dotyczących funkcjonowania pomocy społecznej - informuje wiceburmistrz Grzegorz Klauza.

Ukończyła pedagogikę na Akademii Bydgoskiej oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy w zakresie organizacji pomocy społecznej. - Posiadana wiedza, kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, w tym również na stanowisku zastępcy dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Sępólnie, gwarantują prawidłowe wykonywanie powierzonych zadań na stanowisku dyrektora MGOPS w Czersku - tak brzmi uzasadnienie jej wyboru.

Wczorajszy dzień był ostatnim dniem składania ofert w konkursie na dyrektora czerskiej przychodni. Koperty nie zostaną jednak dziś otwarte. Komisja spotka się w środę.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.