Senior poznaje chwyty. By obronić się przed chuliganem. Albo go przestraszyć

Czytaj dalej
Fot. Maria Eichler
Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Senior poznaje chwyty. By obronić się przed chuliganem. Albo go przestraszyć

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Tylko do poniedziałku czekają na twoje zgłoszenie na kolejne zajęcia Akademii Bezpiecznego Seniora. Tym razem nie będą to robótki...

Akademia Bezpiecznego Seniora zaprasza już we wtorek 26 stycznia. To trzecie spotkanie w ramach tego cyklu, tym razem pt. „ABC samoobrony dla seniorów”.

- Czy samoobrona jest przeznaczona tylko dla młodych? Oczywiście, że nie. My udowodnimy, że seniorzy także mogą ćwiczyć ! - zapewniają organizatorzy.

Zapraszają starszych do zapoznania się z podstawowymi zasadami samoobrony, które będzie można wykorzystać w kryzysowych sytuacjach.

Zapewniają dobrą zabawę i wiele praktycznych wskazówek, które mogą się przydać, a na każdego, kto przyjdzie i ukończy zajęcia, czeka nagroda.

Czego się dowiemy? Jak oceniać i rozpoznawać potencjalne zagrożenia, jak wykorzystać podręczne przedmioty w obronie własnej, jak zachować się w sytuacjach przemocy, jakie są podstawowe techniki obrony przed różnego rodzaju atakami.

Spotkanie zaplanowano w godzinach: 11 - 13 w hali Centrum Parku Chojnice, zbiórka o 10.45 przed wejściem do budynku (należy zabrać wygodne sportowe ubrania, np. dres, buty na zmianę), będzie miejsce do przebrania się.

Zapisy tylko do poniedziałku w Chojnickim Centrum Kultury lub tel. pod nr. 52 395 01 50. Wstęp wolny.

Zajęcia poprowadzą Roman Wieszeń - zawodowy mistrz sztuk walki jujutsu, prezes UKS „Kempo Chojnice” i Tomasz Szczepański - policjant, instruktor sztuk walki karate. Udział wezmą koordynator starszy aspirant Dariusz Piekarski i trener, koordynator Akademii Monika Złakowska.

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.