Marcin Gołembiewski

Sebastian Sadowski najlepszy

W hali sportowej w Smólniku odbył się II Mikołajkowy Turniej Badmintona. Fot. nadesłane W hali sportowej w Smólniku odbył się II Mikołajkowy Turniej Badmintona.
Marcin Gołembiewski

W hali sportowej w Smólniku odbył się II Mikołajkowy Turniej Badmintona.

- W turnieju udział wzięło 61. młodych badmintonistów, którzy podczas ośmiogodzinnego turnieju rozegrali 87 spotkań w dziewięciu kategoriach wiekowych - powiedział Andrzej Kłódkowski, prezes UKS Start Smólnik, organizator zmagań. - Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany Sebastian Sadowski, uczeń klasy drugiej szkoły podstawowej w Smólniku, który walcząc w swojej kategorii z rywalami o dwa lata starszymi dotarł aż do gier półfinałowych. Całe przedsięwzięcie relacjonowały reporterki Szkolnej Telewizji Smólnik: Nicola Szadkowska i Martyna Nowacka. Gimnazjalistki przeprowadzały wywiady z zawodnikami oraz (oprócz gry w badmintona) nagrywały mecze.

Marcin Gołembiewski

Byłem piłkarzem wielu klubów z regionu włocławskiego (ale wychowankiem jestem Włocłavii Włocławek). W 1999 roku zacząłem w IKP pisać o sporcie. Następnie pracowałem w Nowościach. Od 2005 roku jestem dziennikarzem sportowym Gazety Pomorskiej we Włocławku. Od 2010 roku wydawcą i redaktorem strony internetowej www.wloclawek.naszemiasto.pl (wcześniej www.mmwloclawek.pl). Piszę przede wszystkim o sporcie, o piłce nożnej, ale także koszykówce i innych dyscyplinach. Interesuje się polityką. Na bieżąco publikuje kryminałki, informacje z miasta, itp.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.