Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Samorządowcy też wskoczą w trampki

Tomek Kozłowski zachowuje  pogodę ducha i ćwiczy.  W niedzielę  będzie  w hali OSiR. Bądźcie i wy. Fot. nadesłane Tomek Kozłowski zachowuje pogodę ducha i ćwiczy. W niedzielę będzie w hali OSiR. Bądźcie i wy.
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Trwa akcja charytatywna dla Tomasza Kozłowskiego z Tucholi. Wy też możecie pomóc. Bądźcie w niedzielę w hali OSiR.

- Zapraszamy na wielki finał charytatywnego turnieju halowej piłki nożnej w godz. od 13 do 18 do hali widowiskowo-sportowej w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tucholi - zachęca Anna Toby, jedna z organizatorek imprezy. - Będziecie mogli zobaczyć mecze piłki halowej najlepszych drużyn, które w ciągu ostatniego miesiąca grały między sobą dla Tomka, walcząc o puchary wójtów gmin i burmistrza Tucholi. Będzie z nami też Tomek.

Jak mówi Anna Toby, która odwiedziła poszkodowanego, Tomasz Kozłowski przechodzi rehabilitację. Mimo komplikacji trzyma się psychicznie i cieszy się, że jest tylu ludzi dobrej woli wokół niego i jego rodziny.

W niedzielę rozgrywki będą o puchar starosty, a co ciekawe, również samorządowcy wezmą udział w meczu pokazowym z klubem ampfutbolowym „GKS Góra“, to drużyna, w której grają zawodnicy po jednostronnej amputacji kończyny.

Tomek Kozłowski zachowuje  pogodę ducha i ćwiczy.  W niedzielę  będzie  w hali OSiR. Bądźcie i wy.
nadesłane Tomek Kozłowski zachowuje pogodę ducha i ćwiczy. W niedzielę będzie w hali OSiR. Bądźcie i wy.

Znamy skład osobowy drużyny samorządowców, która nadała sobie nazwę „Klub tucholski.pl“. Skład drużyny, która zagra specjalnie dla Tomka, zasilą m.in. Michał Mróz,Tadeusz Kowalski, Zenon Poturalski, Maciej Korda, Radosław Januszewski, Daniel Kożuch, Michał Skałecki, Ryszard Sucharski, Zbigniew Zwoliński, Mirosław Winowiecki, Marek Rytlewski, Arkadiusz Kroll, Marek Wolski, Wojciech Ziółkowski, Anna Toby i Zofia Łącka. - Wraz z drużyną zagra gość specjalny - Szymon Woźniak, polski żużlowiec, medalista indywidualnych mistrzostw Polski - informuje organizatorka.

Jak każda wykwalifikowana drużyna, samorządowcy mają prezesa, trenera i lekarza. - Trenerem drużyny, która spotkała się w tygodniu, aby przećwiczyć strategię gry, jest Paweł Cieślewicz, prezeską została Małgorzata Oller, natomiast lekarzem, choć mamy nadzieję, że obędzie się bez większych kontuzji, będzie Krzysztof Łukaszewicz - dodaje Toby.

Nie zabraknie emocji na meczach, a będą też inne atrakcje. Początek imprezy o godz. 13 i będą turnieje finałowe 6 drużyn w dwóch grupach. O godz. 16.30 mecz pokazowy AMP Futbol Polska - z „Pit Bullem“ - mistrzem koronowskiej ligi halowej. O godz. 17 mecz o III miejsce. Tego wydarzenia nie możecie przegapić. O godz. 17.30 mecz pokazowy AMP Futbol Polska zmierzy się z klubem tucholskim.pl, czyli samorządowcami.

Podczas imprezy wolontariusze będą zbierali datki do puszek. Będzie loteria fantowa i każdy los wygrywa! Katarzyna Grynda, która prowadziła cały miesiąc również dla Tomka sprzedaż internetową pięknych drobiazgów, przekazała na finał piękną biżuterię. Będzie można ją zakupić po promocyjnych cenach.

Dla wszystkich drużyn ZAZ w Tucholi przygotuje pyszną ciepłą zupę.

- Zapraszamy całe rodziny, to może być pięknie spędzone niedzielne popołudnie - zachęca Anna Toby. - Nie bądźcie obojętni na los innych. Razem można wiele.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.