Samorząd dba o ząbki

Czytaj dalej
Fot. Przemyslaw Swiderski
Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Samorząd dba o ząbki

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Dziś prawie każdy wie, że leczenie bywa kosztowne, a profilaktyka pod każdym względem bardziej się opłaca. I to jest dobry kierunek.

Samorządy angażują się także w projekty, które dotyczą zdrowia. W Brusach - m.in. zdrowych zębów.

Burmistrz Brus ogłosił właśnie otwarty konkurs ofert na program zapobiegania próchnicy i chorobom dziąseł u dzieci w wieku przedszkolnym pn. „Zdrowy ząbek” na lata 2014 - 2019.

Przedmiotem konkursu jest wyłonienie podmiotu, któremu zostanie zlecone wykonanie zadania w okresie od czerwca 2016 r. do maja 2017 r. z zakresu: zapobiegania powstawaniu próchnicy i chorób dziąseł u dzieci w wieku przedszkolnym poprzez promocję zdrowia i edukację zdrowotną dzieci i ich rodziców oraz lakowanie zębów stałych u dzieci w wieku 6-7 lat. Jak powszechnie wiadomo, profilaktyka jest o wiele tańsza od leczenia i warto w nią inwestować.

Termin składania ofert upływa 17 maja, (oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane ani odsyłane adresatowi). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 7 czerwca.

Burmistrz Brus zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wybrania którejkolwiek z ofert, odstąpienia od realizacji programu z przyczyn obiektywnych, odwołania konkursu lub przesunięcia terminu składania ofert.

W przypadku ofert niekompletnych komisja może wezwać do ich uzupełnienia w terminie nieprzekraczającym 3 dni kalendarzowych.

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.