Są wolontariuszkami, lubią pomagać innym

Czytaj dalej
Fot. JOTEM
Jolanta Młodecka

Są wolontariuszkami, lubią pomagać innym

Jolanta Młodecka

GOK w Dobrem podtrzymuje tradycje, dlatego w niedzielę ulicami Dobrego i w różnych instytucjach pojawił się Mikołaj, który sprawił dużą niespodziankę dzieciom i dorosłym.

Cieszy fakt, że w gminie Dobre nie brakuje ludzi z dobrym sercem. Dyrektor Gminnego Ośrodka, Aneta Nuckowska, jest wdzięczna paniom z Wolontariatu, które z ogromnym zaangażowaniem włączyły się do akcji pomocowej. Upiekły pierniki i zawiozły je dzieciom, które przebywają w Placówce Socjalizacyjnej w Aleksandrowie Kuj.

Grupa wolontariuszek działa przy GOK w Dobrem. Poprzednio przygotowały dla dzieci z Aleksandrowa paczki z jabłkami. Jeszcze przed świętami odwiedzą chorych w hospicjum przy radziejowskim szpitalu.

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.