Ryszard Barwik został prezesem Grudziądzkiego TBS-u. Dotychczasowy prezes... został dyrektorem

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Szalkowski
Daniel Dreyer

Ryszard Barwik został prezesem Grudziądzkiego TBS-u. Dotychczasowy prezes... został dyrektorem

Daniel Dreyer

Nowy prezes Grudziądzkiego TBS-u ma inwestować, choć na razie nie ma na to pieniędzy. Dotychczasowy szef tej spółki zwolniony nie został: jest teraz dyrektorem do spraw technicznych.

Był jednym z „ojców” GTBS-u

W 2000 r., Ryszard Barwik, jako prezes GePeBe był w gronie założycieli Grudziądzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Został pierwszym przewodniczącym rady nadzorczej tej spółki. Kiedy GePeBe upadało, negocjował sprzedaż GTBS-u do MPGN-u.

- Przez ostatnie lata pracowałem jako dyrektor w jednej z sieci stacji paliw, gdzie budowałem, inwestowałem, administrowałem istniejącymi budynkami - prezentował się prezes Barwik.

O zmianie na fotelu prezesa Grudziądzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego informowaliśmy już na naszym portalu. We wtorek nowy szef tej spółki  - Ryszard Barwik - został zaprezentowany przez Macieja Glamowskiego, prezydenta miasta.

Więcej w dalszej części artykułu. 

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.