Rozstrzygnięto przetarg, ale o umowie cicho sza. Co z hybrydowymi autobusami dla Grudziądza?

Czytaj dalej
Fot. Fot. Dominik Fijałkowski
Daniel Dreyer

Rozstrzygnięto przetarg, ale o umowie cicho sza. Co z hybrydowymi autobusami dla Grudziądza?

Daniel Dreyer

W poniedziałek minęły dwa miesiące od dnia, w którym otwarto kopertę z jedyną ofertą na dostawę hybrydowych autobusów dla Grudziądza. Kupimy je, czy nie?

Najpierw przeciągała się procedura rozstrzygania przetargu na zakup autobusów hybrydowych dla Grudziądza. Teraz długo czekamy na podpisanie umowy. - Czas na to mamy do końca lipca. Decyzja to kwestia najbliższych dni - mówi Magdalena Jaworska-Nizioł, rzeczniczka urzędu miasta.

Zakup siedmiu autobusów hybrydowych to jedna z priorytetowych inwestycji samorządu miasta. O szczegółach - w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.