Rowerzyści „szaleją”

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski
Daniel Dreyer

Rowerzyści „szaleją”

Daniel Dreyer

W dwie kobiety na przejściu dla pieszych przez ul. Dworcową w Chełmnie wjechał rowerzysta. Jedna z pań - 60-letnia - upadła. Na szczęście, nic poważnego się jej nie stało. Rowerzysta miał w organizmie 0,3 promila alkoholu.

Brakiem uwagi na drodze popisał się rowerzysta, który w sobotnie przedpołudnie jechał drogą gminną w Papowie Biskupim. Skręcając w lewo nie sprawdził czy ktoś za nim jedzie i wpadł wprost pod wyprzedzającego go opla astrę.

- W wyniku uderzenia uszkodzone zostało zarówno auto, jak i jednoślad. Na szczęście, rowerzysta nie odniósł poważniejszych obrażeń - mówi Agnieszka Sobieralska, rzeczniczka policji w Chełmnie.

Obaj rowerzyści otrzymali mandaty za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Mężczyzna jadący ulicą Dworcową dodatkowo został ukarany za jazdę po użyciu alkoholu.

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.