Rodzice skarżą się na opłakany stan placów zabaw w Golubiu-Dobrzyniu [zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. FB Dominika Piotrowska
Karolina Rokitnicka

Rodzice skarżą się na opłakany stan placów zabaw w Golubiu-Dobrzyniu [zdjęcia]

Karolina Rokitnicka

Mieszkańcy zwracają uwagę na fatalny stan placów zabaw w mieście. Radni proszą o działania. Zarządcy zapewniają o sukcesywnym rozwiązywaniu problemu. Burmistrz deklaruje, że będzie to pilny tryb.

Rodzice wymieniają się uwagami i zdjęciami, poprosili o interwencję radnych oraz naszą redakcję. Najwięcej uwag dotyczy placu zabaw na stadionie, ale pojawiają się także zastrzeżenia co do placów w Goluibiu.

- Jordanki to był bardzo fajny plac, zrobiony dzięki temu, że miasto dostało darowiznę w postaci połowy kamienicy. Wstyd, żeby po kilku latach tak ten plac wyglądał, żeby nie uszanować prezentu. Kolejną kwestią jest bezpieczeństwo. W zasadzie to każdy sprzęt w jakimś stopniu jest uszkodzony i zniszczony. Belki połamane, ostre. Niektóre niebezpieczne elementy są usuwane, ale nie pojawiają się już. Dzieci mają coraz mniej atrakcji. Zniknęły: bocianie gniazdo, tyrolka i równoważnia – mówi nasza Czytelniczka.

Czy uda się coś zrobić w tej sprawie? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.