Robimy tu cudeńka

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Korzeniewska
Jolanta Młodecka

Robimy tu cudeńka

Jolanta Młodecka

Na ferie zimowe Gminna Rada KGW w Dobrem zorganizowała animacje dla dzieci, które prowadziła Urszula Nowakowska z ODR w Zarzeczewie.

Podczas tych zajęć w ruch poszły włóczki, kartoniki i warzywa. Efektem końcowym były piękne kolorowe pompony, papierowe aniołki, a prace wykonane za pomocą stempli z ziemniaków wyszły wprost cudownie, bajkowo i kolorowo.

Zajęcia te pokazały, że wolny czas można spędzić miło , ciekawie i twórczo, a co najważniejsze, wciągnąć do zabawy nie tylko rówieśników, ale również kochane mamy oraz babcie.

Propozycje w powiecie radziejowskim:

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.