Reprezentacyjna jesień

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Alabrudziński
Grzegorz Oleradzki

Reprezentacyjna jesień

Grzegorz Oleradzki

Za dwa miesiące na włocławskim stadionie, w oficjalnym meczu o punkty zaprezentuje się piłkarska, seniorska reprezentacja kraju.

Swoje ostatnie spotkanie w ramach eliminacji mistrzostw Europy kobiet 2017 rozegra reprezentacja Polski. W we wtorek 20 września o godzinie 18 ich rywalkami będzie zamykająca tabelę drużyna Mołdawii, którą w pierwszym wyjazdowym spotkaniu Polki pokonały 3:1.

Przygotowaniom do tego pojedynku poświęcona była konferencja prasowa podczas której Eugeniusz Nowak, prezes Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i wiceprezes PZPN poinformował o szczegółach zbliżającego się pojedynku. Nie ukrywał, że kolejny występ reprezentacyjnej drużyny we Włocławku to dowód wysokiej oceny organizacji poprzednich spotkań.

Do meczu, który w razie zwycięstwa, dać może Polsce trzecie miejsce w grupie reprezentacja przygotowywać się będzie w Bydgoszczy, skąd na dzień przed meczem przyjedzie do Włocławka. Spotkanie będzie też debiutem nowego selekcjonera reprezentacji Miłosza Stępińskiego. W sierpniu znany będzie system dystrybucji biletów na to spotkanie.

To nie jedyny w tym roku, występ narodowej reprezentacji we Włocławku. Za niespełna miesiąc (24-25 sierpnia) w Hali Mistrzów odbędzie się turniej koszykówki, w którym obok Polski zagrają Gruzja, Szwecja i Belgia. Ostatniego dnia sierpnia mecze eliminacji ME z Portugalią.

W czerwcu rozgrywano siatkarski turniej World Grand Prix kobiet, który był dobrą promocją miasta i regionu.

Na zlecenie PZPS specjalistyczna firma określiła wartość ekspozycji telewizyjnej Włocławka na blisko milion 300 tysięcy złotych.

Grzegorz Oleradzki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.