Reprezentacyjna jesień

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Alabrudziński
Grzegorz Oleradzki

Reprezentacyjna jesień

Grzegorz Oleradzki

Za dwa miesiące na włocławskim stadionie, w oficjalnym meczu o punkty zaprezentuje się piłkarska, seniorska reprezentacja kraju.

Swoje ostatnie spotkanie w ramach eliminacji mistrzostw Europy kobiet 2017 rozegra reprezentacja Polski. W we wtorek 20 września o godzinie 18 ich rywalkami będzie zamykająca tabelę drużyna Mołdawii, którą w pierwszym wyjazdowym spotkaniu Polki pokonały 3:1.

Przygotowaniom do tego pojedynku poświęcona była konferencja prasowa podczas której Eugeniusz Nowak, prezes Kujawsko - Pomorskiego Związku Piłki Nożnej i wiceprezes PZPN poinformował o szczegółach zbliżającego się pojedynku. Nie ukrywał, że kolejny występ reprezentacyjnej drużyny we Włocławku to dowód wysokiej oceny organizacji poprzednich spotkań.

Do meczu, który w razie zwycięstwa, dać może Polsce trzecie miejsce w grupie reprezentacja przygotowywać się będzie w Bydgoszczy, skąd na dzień przed meczem przyjedzie do Włocławka. Spotkanie będzie też debiutem nowego selekcjonera reprezentacji Miłosza Stępińskiego. W sierpniu znany będzie system dystrybucji biletów na to spotkanie.

To nie jedyny w tym roku, występ narodowej reprezentacji we Włocławku. Za niespełna miesiąc (24-25 sierpnia) w Hali Mistrzów odbędzie się turniej koszykówki, w którym obok Polski zagrają Gruzja, Szwecja i Belgia. Ostatniego dnia sierpnia mecze eliminacji ME z Portugalią.

W czerwcu rozgrywano siatkarski turniej World Grand Prix kobiet, który był dobrą promocją miasta i regionu.

Na zlecenie PZPS specjalistyczna firma określiła wartość ekspozycji telewizyjnej Włocławka na blisko milion 300 tysięcy złotych.

Grzegorz Oleradzki

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.