Karolina Rokitnicka

Remonty i dodatkowe świadczenia w szpitalu w Rypinie

Remonty i dodatkowe świadczenia w szpitalu w Rypinie Fot. Karolina Rokitnicka
Karolina Rokitnicka

Pododdział alergologiczny dla dzieci oraz operacje zaćmy, a także zabiegi operacyjne przeprowadzane w soboty - to tylko część nowych pomysłów na rozwój rypińskiego szpitala.

Prace budowlane związane z przebudową oddziału dziecięcego są już na finiszu. Remont oddziału skutkuje dodatkowymi łazienkami, powstała także izolatka ze śluzą, zakupiono łóżka dla rodziców małych pacjentów. Celem modernizacji było dostosowanie oddziału do obowiązujących standardów, ale także zapewnienie jak najlepszych warunków pacjentom oraz ich rodzicom.

Chcąc dalej rozwijać Szpital podjęto także starania o uzyskanie kontraktu na świadczenia okulistyczne, by można przeprowadzać  w placówce operacje zaćmy. Więcej w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.