Rekord! W szpitalu w Więcborku się cieszą

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Rekord! W szpitalu w Więcborku się cieszą

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Na tym balu wypada się pokazać. Przede wszystkim, że względu na ideę i cel charytatywny. Zebrane pieniądze trafią do lecznicy w Więcborku.

Niemal 140 osób wzięło udział w 20. Balu Charytatywnym organizowanym przez Stowarzyszenie „Szpital Wspólnym Dobrem”.

Impreza odbyła się w Zespole Pałacowo- Parkowym w Sypniewie państwa Adamskich. W trakcie zabawy i licytacji zebrano aż, uwaga, 21 tys. zł 32 zł, które zostaną przeznaczone na doposażenie oddziału anestezjologii i intensywnej terapii Szpitala Powiatowego w Więcborku.

Co cieszy, goście nie szczędzili pieniędzy podczas licytacji. Najwięcej zapłacono za złotą monetę, którą wylicytowali Sylwia i Karol Łaznowscy z firmy PPHU KASYL-BIS za kwotę 1 tys. 800 zł.

Następnie za 700 zł Małgorzata Tchórzewska- Hoszek i Grzegorz Hoszek wylicytowali złote serduszko. Wszyscy gości bawili się wyśmienicie do białego rana przy dźwiękach muzyki zespołu Arranger z Piły oraz smacznej kuchni mistrza dobrego smaku Piotra Olszewskiego.

Prezeska Stowarzyszenia dziękuje wszystkim, którzy pomogli w organizacji balu.

Szpitalowi można pomagać nie tylko tańcząc raz w roku, ale też przekazując 1 proc. odpisu podatku. W zeznaniu podatkowym wystarczy podać numer rejestru sądowego Stowarzyszenia „Szpital Wspólnym Dobrem” - KRS 0000063017.

Jeszcze nie rozliczyliście się z fiskusem? Wypełniając formularz, koniecznie pamiętajcie, że możecie wesprzeć szpital w Więcborku.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.