Redakcyjny dyżur: prezydent miasta odpowiadał na pytania czytelników

Czytaj dalej
Marzena Sutryk

Redakcyjny dyżur: prezydent miasta odpowiadał na pytania czytelników

Marzena Sutryk

Dziś publikujemy kolejną część odpowiedzi prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego na pytania Czytelników nadesłane na redakcyjny dyżur. Za tydzień kolejny odcinek.

Czytelnik: - Czy miasto ma jeszcze szansę na dofinansowanie rewitalizacji dworca kolejki wąskotorowej oraz jego okolic i czy w przypadku braku dofinansowania, inwestycja będzie realizowana?

Prezydent i jego służby: - Miasto Koszalin w obecnej perspektywie finansowej 2014-2020 podjęło starania o uzyskanie wsparcia na rewitalizację kolei wąskotorowej składając dwa wnioski o dofinansowanie w ramach kolejno: Działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko oraz Działania 4.1 Dziedzictwo kulturowe Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.