Rafał P. twierdzi, że jest niewinny. Żona: - Wykręcał mi ręce, kopał, popychał [wideo]

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Maciej Czerniak

Rafał P. twierdzi, że jest niewinny. Żona: - Wykręcał mi ręce, kopał, popychał [wideo]

Maciej Czerniak

Miał bić Karolinę po głowie, całym ciele, ciągnąć za włosy, wyzywać, znęcać się psychicznie i grozić jej. Lista zarzutów wobec byłego radnego PiS-u jest długa. Proces Rafała P. rozpoczął się w piątek (15 czerwca).

Rafał P. oczekując na rozpoczęcie sprawy w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy stał na korytarzu w otoczeniu swoich prawników. Nie chciał z nikim rozmawiać. Karolina Piasecka przeciwnie. - To jest dla mnie bardzo trudne, ale cieszę się, że proces się w końcu zacznie - powiedziała.

Adwokat Rafała P.

- Zarzucam Rafałowi P., że w czasie od lutego 2006 roku do stycznia 2017 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną Karoliną Piasecką - prokurator czytał akt oskarżenia. - Wszczynał awantury, poniżał ją, wypędzał z domu, wyzywał słowami powszechnie uważanymi za obelżywe, groził jej odebraniem dzieci oraz pozbawieniem życia jej i jej dzieciom, kopał w pośladki, bił po głowie i całym ciele, podduszał, wykręcał jej ręce, szarpał za włosy i ramiona.

Rafał P. nie przyznał się do zarzucanych czynów.

Czytaj więcej w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Czerniak

W Gazecie Pomorskiej zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Podejmuję sprawy z kręgu dziennikarstwa śledczego, najczęściej dotyczące tego, co dzieje się na styku władz publicznych z sektorem prywatnym. Z wykształcenia jestem polonistą, a tym, co w mojej pracy najbardziej mnie pociąga i codziennie zadziwia, jest fakt, że najciekawsze historie zawsze pisze życie. Bywają bardziej niezwykłe od scenariuszy filmów. Nie tylko sensacyjnych. Nie zamykam się jednak w tematyce prawno-kryminalnej. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z przemianami społecznymi - od polityki przez prawo do nowych technologii.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.