Radiowóz dla policji

Czytaj dalej
Fot. Jotem
Jolanta Młodecka

Radiowóz dla policji

Jolanta Młodecka

Samochód poświęcony został przez ks. Zbigniewa Cabańskiego, kapelana radziejowskich policjantów, kluczyki znalazły się w rękach dzielnicowego z Radziejowa Andrzeja Piaseckiego.

Tak oto w obecności komendanta wojewódzkiego policji nadinsp. Krzysztofa Zgłobickiego, starosty Jarosława Kołtuniaka oraz zaproszonych gości uroczyście przekazano radziejowskim policjantom nowy samochód. Jego zakup był możliwy dzięki dofinansowaniu ze strony starostwa oraz Komendy Głównej Policji.

Nowy samochód, odpowiednio oznakowany, przeznaczony jest do służby patrolowej. Radziejowski garnizon dysponuje dziesięcioma takimi pojazdami, a także samochodami cywilnymi, służącymi do innych zadań. Do dyspozycji ogniwa drogowego są jeszcze dwa motocykle yamaha, zaś „wodniacy” mają swój sprzęt pływający.

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.