Przy tablicy bez kredy

Czytaj dalej
Fot. Seidler Slawomir
Jolanta Młodecka

Przy tablicy bez kredy

Jolanta Młodecka

Dla szkół podstawowych zakupiono 9 tablic. Trafią one do Kościelnej Wsi oraz Osięcin.

Tablice interaktywne to świetne narzędzia dydaktyczne, które pozwalają uatrakcyjnić zajęcia i dają wiele frajdy dzieciom. W skład każdego zestawu wchodzą tablica multimedialna nowej generacji, opartej na technologii dotykowej, projektor oraz laptop z oprogramowaniem.

Realizowana jest właśnie kolejna edycja programu, skierowana głównie do starszych uczniów szkół podstawowych. Korzystają z niego również szkoły niepubliczne.

W jego realizację włączyły się też samorządy, między innymi gmina Osięciny. Dla szkół podstawowych zakupiono 9 tablic. Trafią one do Kościelnej Wsi oraz Osięcin. Wartość tego zadania to ponad 115 tys. zł. Wkład gminy Osięciny został określony na poziomie 25 proc., to jest 28,8 tys. złotych.

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.