Przemysław Wipler w Bydgoszczy [wideo]

Czytaj dalej
Fot. Piotr Smolinski
Jakub Stykowski

Przemysław Wipler w Bydgoszczy [wideo]

Jakub Stykowski

Przemysław Wipler gościł w środę w naszym regionie. Wiceprezes partii KORWiN spotkał się między innymi z mieszkańcami Bydgoszczy.

Prezentujemy materiały wideo ze spotkania.


Przemysław Wipler o 100 dniach rządów PiS.
Przemysław Wipler punktuje PiS.


Przemysław Wipler o sytuacji w Polsce.


Jakub Stykowski

Z mediami związany od 2007 roku. Już od dziecka moją pasją jest internet. Kieruję działem online Polska Press Bydgoszcz. Od wielu lat związany z pomorska.pl, od 2018 roku odpowiadam także za serwis expressbydgoski.pl. Ponadto pełnie funkcję regionalnego menedżera serwisów Nasze Miasto. Wydawca, redaktor, współtwórca wielu projektów redakcyjnych pozwalających przeprowadzić te redakcje przez transformację cyfrową.


Wspólnie z ekipą dziennikarzy informuje o tym, co dzieje się w naszym województwie. W codziennej pracy staram się również, by polscy internauci znaleźli odpowiedzi na pytania właśnie w naszych materiałach. Nie zapominam też, że część z nich szuka w internecie także rozrywki.


Drugą moją pasją jest sport. Można spotkać mnie na rowerze, ale także w halach i na stadionach, gdzie towarzyszę naszym sportowcom. Podróżuję za nimi po całym kraju. Na wydarzeniach sportowych bywam też w nieznanych mi wcześniej zakątkach regionu. To właśnie tam poznaje piękno, ale i problemy naszego województwa.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.