Próba przed Euro’2017. Polska - Finlandia w Bydgoszczy

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Bolt/Polskapresse
Tomasz Malinowskitomasz.malinowski@pomorska.pl

Próba przed Euro’2017. Polska - Finlandia w Bydgoszczy

Tomasz Malinowskitomasz.malinowski@pomorska.pl

Towarzyski mecz zespołów młodzieżowych (U-23) Polska - Finlandia, który odbędzie się w Bydgoszczy to okazja do przyjrzenia się zapleczu kadry.

Popularne „młodzieżówki” zagrają w środę na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka. Od niedzieli na obiektach Zawiszy trwa zgrupowanie zespołu prowadzonego przez Marcina Dornę. Towarzyszy mu silny i znany z przeszłości zawodniczej sztab: Ryszard Robakiewicz (drugi trener), Józef Młynarczyk (trener bramkarzy) i Andrzej Juskowiak (ambasador drużyny).

Wybór Bydgoszczy na miejsce przygotowań nie jest przypadkowy. To właśnie nad Brdą odbędą się mecze grupowe turnieju finałowego ME U-23 w przyszłym roku, choć nasz a reprezentacja tutaj nie wystąpi.

W zespole, który zaprezentuje się kibicom w Bydgoszczy i Włocławku (sobota,godz. 14 zabraknie gwiazd tej drużyny, przede wszystkim Arkadiusza Milika, Karola Linettego i Bartosza Kapustki, ale znajdą się równie zdolni gracze z klubów zagranicznych czy ekstraklasy: Paweł Dawidowicz, Igor Łasicki, Tomasz Kędziora, Radosław Murawski czy Mariusz Stępiński.

Bezspornie warto przyjść w środę (godz. 18) na stadion przy ul. Gdańskiej i zobaczyć jakim zapleczem dysponuje polska piłka, czy zespół gra podobnie do pierwszej reprezentacji?

Dziś kasy stadionu Zawiszy czynne będą od godz. 15 do 18, a w dniu meczu od godz. 12 -18. Wejściowki są bardzo przystępne: 10 i 5 złotych (ulgowy). Bezpłatne bilety (2,5 tys.) trafiły do klubów i szkół.

Tomasz Malinowski

Tomasz Malinowskitomasz.malinowski@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.