Prawnicy za darmo doradzą Wam w trudnych sprawach

Czytaj dalej
Fot. Paweł Relikowski
Jolanta Młodecka

Prawnicy za darmo doradzą Wam w trudnych sprawach

Jolanta Młodecka

Punkt nieodpłatnych porad prawnych otwarty został w siedzibie starostwa przy ul. Kościuszki 58 w Radziejowie. Porad udzielać będą specjaliści.

Pomoc ta jest udzielana 5 dni w tygodniu przez cztery godziny dziennie: poniedziałek w godzinach od 7.30 do 11.30, wtorek - od 16.00 do 20.00, środa - 7.30 do 11.30, czwartek - od 16.00 do 20.00, piątek w godzinach od 7.30 do 11.30.

Podobne punkty nieodpłatnych porad prawnych będą funkcjonowały w pozostałych gminach powiatu dopiero po 15 bm., po podpisaniu umów z radcami, adwokatami wytypowanymi przez Okręgową Izbę Adwokatów i Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu.

Nieodpłatna pomoc prawna obejmuje informacje w zakresie prawa pracy, przygotowania do rozpoczęcia działalności gospodarczej, prawa cywilnego, spraw karnych, spraw administracyjnych, ubezpieczenia społecznego, spraw rodzinnych, prawa podatkowego z wyłączeniem spraw podatkowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.