Praca policjantów poddana ocenom. Są w czołówce wojewódzkiej

Czytaj dalej
Fot. KPP Rypin
Karolina Rokitnicka

Praca policjantów poddana ocenom. Są w czołówce wojewódzkiej

Karolina Rokitnicka

Policjanci z Golubia-Dobrzynia i Rypina spotkali się na rocznych odprawach. Służą one m.in. podsumowaniu pracy w minionym roku oraz ocenie stanu bezpieczeństwa w powiatach.

W spotkaniach uczestniczą przedstawiciele komendy powiatowej oraz wojewódzkiej, a także władze samorządowe i przedstawiciele prokuratury. Zarówno na odprawie w Komendzie Powiatowej Policji w Rypinie, jak i Golubiu-Dobrzyniu pojawił się m.in. komendant wojewódzki insp. Paweł Spychała. Podczas spotkania w Rypinie p.o. komendanta powiatowego mł. insp. Jarosław Nowatkowski przedstawił prezentację multimedialną.

W odprawie w Rypinie uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów, a także samorządowcy
KPP Rypin W odprawie w Rypinie uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów, a także samorządowcy

- Pokazała ona wyniki pracy uzyskane przez policjantów poszczególnych pionów w 2015 roku. Komendant podkreślił spadek ogólnej liczby przestępstw oraz wysoką wykrywalność przestępstw, która wynosi 82,9%, tym samym stawia to rypińską komendę na czwartym miejscu w województwie. Komendant Wojewódzki insp. Paweł Spychała wysoko ocenił pracę rypińskich funkcjonariuszy wskazując na miejsce rypińskiej komendy w czołówce województwa. Komendant podziękował również policjantom za zaangażowanie i wkład w osiągnięte wyniki oraz wyraził swoje spostrzeżenia w kwestii poprawy wyników w 2016 roku - informuje mł. asp. Dorota Rupińska, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Rypinie.

Na odprawie rocznej w Golubiu-Dobrzyniu komendant powiatowy insp. Dariusz Borowiec omówił wyniki pracy funkcjonariuszy w 2015 roku.

- Podkreślił również wysoką wykrywalność przestępstw na terenie naszego powiatu, w skali całego województwa - mówi mł.asp. Justyna Skrobiszewska, oficer prasowy KPP w Golubiu-Dobrzyniu.

W obu komendach głos zabrali zaproszeni goście oraz komendant wojewódzki. Dziękowali policjantom za trud włożony w codzienną służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców oraz za osiągnięte wyniki pracy.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.