Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Praca Pawła Kujawy będzie na plakacie z okazji Dnia Dziecka

Praca Pawła Kujawy z klasy II ze Szkoły Podstawowej z Klonowa będzie na plakacie z okazji Dnia Dziecka. Fot. Nadesłane Praca Pawła Kujawy z klasy II ze Szkoły Podstawowej z Klonowa będzie na plakacie z okazji Dnia Dziecka.
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie ogłosiło konkurs na plakat z okazji Dnia Dziecka pt. „Dziecięce marzenia“.

Do PCPR w Tucholi wpłynęło 116 prac wykonanych przez dzieci, które wykazały się dużą starannością oraz pomysłowością. Komisja wybrała pracę na plakat promujący Powiatowy Dzień Dziecka oraz przyznała trzy pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych i dwa wyróżnienia.

- Zwycięzcy dostaną nagrody rzeczowe, natomiast pozostali otrzymają drobne upominki - informuje Anna Toby, szefowa PCPR. - Wręczenie nagród będzie 4 czerwca na Powiatowym Dniu Dziecka. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli rzecznik praw dziecka - Marek Michalak, starosta tucholski Michał Mróz i Halina Janowska - Giłka, Kawaler Orderu Uśmiechu.

- Wszystkie dzieci serdecznie zapraszamy do odbioru nagród, a zwycięzcom gratulujemy - dodaje Toby. - Pracę na plakat promującą Dzień Dziecka narysował Paweł Kujawa z klasy II ze szkoły w Klonowie.

W kategorii klas I - III pierwsze miejsce zajęła Amelia Falkowska z klasy I z SP w Kiełpinie, natomiast w kategorii klas IV - VI najwyżej oceniono pracę Miłosza Zabrockiego z klasy V z SP w Kiełpinie.

- Wszystkie prace są przepięknę i dziękujemy za udział w konkursie - dodała kierowniczka PCPR. - Zapraszamy na festyn.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.