Pozytywna „rewolucja” w rypińskim szpitalu. Co się zmieniło?

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Karolina Rokitnicka

Pozytywna „rewolucja” w rypińskim szpitalu. Co się zmieniło?

Karolina Rokitnicka

Nowy oddział, sprzęt, karetki i procedury - w szpitalu zachodzi ciąg dalszy zmian. Wygospodarowano fundusze na podwyżki dla personelu.

Staraniem dyrekcji szpitala od 1 października funkcjonuje nowy Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej. - Już pierwszej nocy mieliśmy pacjenta po nagłym zdarzeniu, z urazem ortopedycznym wymagającym zabiegu operacyjnego. Obecnie wszystkie zabiegi ortopedyczne przeprowadzamy na miejscu. Wykonujemy także zabiegi planowane. Dziennie na Oddziale wykonujemy około 4-5 zabiegów operacyjnych - informuje dyrektor Szpitala w Rypinie dr Michał Jonczynski.

Praca rypińskiego zespołu już jest doceniana i pozytywnie odbierana nie tylko w naszym województwie. Więcej w dalszej cześci artykułu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.