Pożary w Grecji już pod kontrolą. Biura nie odwołują wyjazdów

Czytaj dalej
Fot. Fot. EastNews
Małgorzata Stempinska

Pożary w Grecji już pod kontrolą. Biura nie odwołują wyjazdów

Małgorzata Stempinska

Trwa dogaszanie pożarów, które przez kilka dni siały spustoszenie w Attyce, w okolicy Aten. Wszyscy turyści przebywający w tym rejonie są bezpieczni. Ci, którzy mają wykupione wczasy w Grecji kontynentalnej, nie rezygnują z nich.

Jak informuje Ewa Kubaczyk, rzecznik Polskiej Izby Turystyki, wczoraj do kraju powróciła grupa 25 klientów Biura Podróży Itaka z grupy, która planowo miała wrócić w poniedziałek. Pozostało jeszcze 10 osób, które lot powrotny zaplanowany mają na dziś. - Wszyscy klienci przebywający z Itaką na Peloponezie są bezpieczni, znajdują się pod opieką rezydenta - mówi Ewa Kubaczyk.

Czy turyści, wypoczywający w Grecji mogą czuć sie bezpieczni? Co o najbliższych wyjazdach do tego państwa mówią biura podróży? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Stempinska

W swoich artykułach podejmuję tematykę dotyczącą turystyki, telekomunikacji, rynku pracy oraz gospodarki. Przygotowuję też artykuły do dodatku historycznego "Album bydgoski" oraz do miesięcznika dla prenumeratorów "Pasje". Historia Bydgoszczy mnie fascynuje. Uwielbiam słuchać wspomnień Czytelników - rodowitych bydgoszczan - oraz oglądać zdjęcia z ich domowych albumów. Staram się pomagać Czytelnikom interweniując w ich sprawach. Prywatnie kocham podróże - te bliższe i dalsze. Niestety, na razie ze względu na pandemię koronawirusa tylko palcem po mapie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.