Maryla Rzeszut

Powstał nowy klub - Grappler Grudziądz

Team Grappler Grudziądz na turnieju Winter Open w Poznaniu zdobył  7 medali w brazylijskim ju-jitsu. Fot. Grappler Grudziądz Team Grappler Grudziądz na turnieju Winter Open w Poznaniu zdobył 7 medali w brazylijskim ju-jitsu.
Maryla Rzeszut

Sztuki walki w Grudziądzu nic nie tracą na popularności. Powstał właśnie nowy klub. Istnieje kilka tygodni, a już zdążył uzbierać na zawodach sporo medali.

Ariel Piechocki, szef i trener klubu informuje: - Otworzyłem nowy klub sztuk walki. Nazywa się Grappler Grudziądz. Aktualnie posiada 40 członków, ale liczę, że przybędzie nam zawodników. Instruktorem na razie jestem tylko ja. Przed trzema tygodniami udało mi się w Poznaniu wykazać umiejętnościami i zdobyć niebieski pas brazylijskiego ju-jitsu. W klubie Grappler trenujemy MMA czyli mixed martial arts - mieszane sztuki walki oraz brazylijskie ju-jitsu.

Zawodnicy sprawdzili się już w zawodach, w tym rangi mistrzowskiej. Siedem cennych krążków z Winter Open w Poznaniu

- Ostatnio przywieźliśmy siedem medali z mocno obsadzonego turnieju Winter Open w Poznaniu. Startowało w nim 500 zawodników z całej Polski - objaśnia Ariel Piechocki. - Właśnie w Poznaniu, w turnieju brazylijskiego ju-jitsu srebrne medale wywalczyli: Joanna Piechocka, Paweł Kondracki, Remigiusz Szczepański i Denis Brąszkiewicz. Brązowe krążki zdobyli: Mikołaj Tissler, Krystian Bogalecki i Merab Gerovov.

Już mają na koncie złoto mistrzostw Polski

Dwa tygodnie wcześniej zawodnicy Grappler Grudziądz zdobyli cztery medale, w tym jeden złoty, w mistrzostwach Polski północnej w brazylijskim ju-jitsu w Gdańsku.

- Uważam, że początek startów pod nowym szyldem mamy całkiem udany - ocenia Ariel Piechocki. - Podsumowaliśmy, że w imprezach rangi krajowej zdobyliśmy łącznie już 17 medali. Zorganizowaliśmy też w naszym gronie oficjalne otwarcie obiektu klubu przy ulicy Waryńskiego 32 - 36. Postaraliśmy się o odpowiednie, nowoczesne wyposażenie do uprawiania sztuk walki. Zapraszamy chętnych!

Maryla Rzeszut

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.