Powitamy Nowy Rok na Rynku w Radziejowie, koło fontanny

Czytaj dalej
Fot. Jolanta Młodecka
Jolanta Młodecka

Powitamy Nowy Rok na Rynku w Radziejowie, koło fontanny

Jolanta Młodecka

To już tradycja, że radziejowianie wspólnie witają Nowy Rok. Od lat na Rynku, udekorowanym świątecznie. Tak będzie i w tym roku.

Spotkanie w tę wyjątkową w roku noc - na pożegnanie starego i przywitanie nowego roku - to już tradycja. W wielu miejscowościach kultywowana od lat. Na to wyjątkowe spotkanie zapraszają mieszkańców władze Radziejowa. Zachęcają, by wspólnie przywitać Nowy Rok na Rynku.

Radziejowski Rynek jest już przygotowany - przy lampach zamontowano dekory, piękną iluminację ma też fontanna.

- Gdy na ratuszowym zegarze wybije dwunasta, pożegnamy stary rok i przywitamy nowy. Mam nadzieję, że tłumnie - mówi burmistrz Sławomir Bykowski. - Gwarantujemy zespoły muzyczne do tańca, będą sztuczne ognie, ale dobre humory muszą już przynieść ze sobą sami mieszkańcy.

Taka impreza nie kosztuje wiele, w miejskiej kasie znajdą się na nią pieniądze. Tym bardzie warto ją zorganizować.

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.