Powitaliśmy 2016 rok. Jak? Wystrzałowo!

Czytaj dalej
Fot. Piotr Bilski
Aleksandra Pasis

Powitaliśmy 2016 rok. Jak? Wystrzałowo!

Aleksandra Pasis

Grudziądzanie bawili się na marinie. Była dobra muzyka i świetny pokaz fajerwerków. Służby nie odnotowały poważniejszych zdarzeń.

Nowy rok witaliśmy w różnych miejscach, ale zwykle w gronie znajomych i rodziny. Bawiliśmy się na balach, tradycyjnych „domówkach” oraz w plenerze. Na miejskim sylwestrze w Porcie Schulza tanecznym krokiem z grupą Cheri Ladies Band w 2016 rok wkroczyło blisko tysiąc grudziądzan. Mieszkańcom o północy życzenia złożył prezydent Robert Malinowski:

- Życzę wam satysfakcji z życia w naszym pięknym mieście, lepszej jakości tego życia, dużo zdrowia i pomyślności dla was oraz waszych najbliższych.

Punktem kulminacyjnym imprezy sylwestrowej na marinie był pokaz fajerwerków. Widowisko, które trwało około dwudziestu minut zapierało dech w piersiach. Nad niebem rozbłyskiwały różnokolorowe sztuczne ognie.

Po show, grudziądzan do dalszej zabawy zaprosił DJ Fresh. Impreza na marinie zakończyła się ok. godz. 1.

Podczas gdy mieszkańcy świętowali służby pracowały. Policjanci i strażacy oceniają: - Było spokojnie. Strażacy wyjechali do 7 niegroźnych pożarów.

Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.