Porozumienie miasta i gminy Inowrocław podpisane. Będzie wspólna budowa ulicy

Czytaj dalej
Fot. Dominik Fijałkowski
Dominik Fijałkowski

Porozumienie miasta i gminy Inowrocław podpisane. Będzie wspólna budowa ulicy

Dominik Fijałkowski

- Dziękuję wójtowi i radnym gminy Inowrocław za przychylne spojrzenie na inwestycję, która zbliża nas do siebie. Z tym projektem wpisujemy się w konkurs marszałka województwa - podkreśla Ryszard Brejza, prezydent Inowrocławia.

Miasto Inowrocław razem z gminą Inowrocław zawarli porozumienie, które daje szansę na budowę ulicy Długiej na odcinku od Lipowej do Marulewskiej oraz na połączenie ulic Marulewskiej z Szymborską. Projekt zakłada też budowę dwóch małych rond na skrzyżowaniu Długiej z Marulewską i Miechowickiej z Szymborską.

Będzie to jedna z większych inwestycji drogowych zaraz po budowie obwodnicy Inowrocławia. Więcej o niej przeczytasz w pełnej wersji artykułu.

Zapraszamy!

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dominik Fijałkowski

Od 1992 roku jestem dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" w Inowrocławiu. Piszę o wszystkim, co dzieje się w Inowrocławiu, a głównie o tym co "piszczy" w miejscowym ratuszu. Opisuję też wydarzenia, które dzieją się w pozostałych miastach i gminach powiatu inowrocławskiego. Fotografuję imprezy sportowe, kulturalne, turystyczne... A zdjęcia z tych imprez zamieszczam na www.pomorska.pl i na www.inowroclaw.naszemiasto.pl. Prywatnie..., lubię dłuuuugie wyprawy rowerowe. I te krótsze też. Należę do Nadgoplańskiego Oddziału PTTK w Kruszwicy i Klubu Turystyki Rowerowej "Goplanie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.