Pokoleniowa zmiana u druhów

Czytaj dalej
Fot. Paweł Lacheta
Daniel Dreyer

Pokoleniowa zmiana u druhów

Daniel Dreyer

Zbigniew Lemieszek został wybrany nowym prezesem OSP. Zastąpił na tej funkcji Eugeniusza Młynarczyka, którego kadencja się zakończyła.

Eugeniusz Młynarczyk prezesem OSP Kotnowo był od lat 90. Zarząd, którym kierował otrzymał absolutorium. Teraz zastąpi go Zbigniew Lemieszek. „Świeżą krew” do zarządu OSP wnosi także Kacper Robaczewski, nowy sekretarz jednostki.

W składzie zarządu są także naczelnik Grzegorz Chojnacki, skarbnik Kamil Chojnacki oraz gospodarz Piotr Ressel. Przewodniczącym komisji rewizyjnej został Marek Makowski, a jej członkami: Stanisław Bernady i Dariusz Chojnacki.

OSP w Kotnowie to mała jednostka, nie prowadzi działalności ratowniczo-bojowej, jednak jej członkowie angażują się w działania na rzecz lokalnej społeczności.

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.