Pokażą, że Bydgoszcz to miasto z pasją

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Joanna Pluta

Pokażą, że Bydgoszcz to miasto z pasją

Joanna Pluta

W pierwszej dekadzie kwietnia czeka nas niezwykły festiwal. „Bydgoszcz z Pasją” będzie trwał 9 i 10 kwietnia. Co nas czeka?

To już druga edycja tego festiwalu. Podczas dwóch dni imprezy każdy znajdzie coś dla siebie. - Będą warsztaty komputerowe, kulinarne, rozwojowe, hand made, sesje coachingowe, zajęcia dla dzieci , młodzieży i dorosłych - zapowiadają twórcy. - Tego nie można przegapić! W ciągu tych dwóch dni każdy będzie mógł wziąć udział w spotkaniach pełnych pasji, radości, pozytywnej energii.

Pomysłodawczynią projektu jest Asia Rutecka - organizatorka festiwalu „Toruń z Pasją”. Wydarzenia bydgoskiej imprezy będą się działy w różnych miejscach w mieście - między innymi w Kamienicy 12, ale przede wszystkim w Europejskich Centrach Doradczych „Consilis” (wjazd od ul. Pomorskiej 86a), gdzie będzie funkcjonowało Centrum Festiwalowe.

W sobotę bydgoszczanie będą mogli wziąć udział w warsztatach pisania bajek, które poprowadzi Dominika Kiss-Orska w swojej „Skrzynce na bajki” przy ul. Gdańskiej 22 (między godz. 10 1 3). O godz. 12 w Centrum Festiwalowym zacznie się spotkanie „Dziecko w podróży - radość, stres, euforia i zmęczenie”, które poprowadzi Agnieszka Molik-Matyga. W niedzielę między innymi zaplanowano warsztaty „W poszukiwaniu nowych ścieżek zawodowych - czyli jak planować karierę” (godz. 15, Centrum Festiwalowe). Poprowadzi je Izabela Mazurek-Turska. Zajęcia są płatne.

Joanna Pluta

W "Pomorskiej" zajmuję się dwoma tematami - kulturą i zdrowiem. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej fascynujący. Drugi natomiast daje o wiele więcej satysfakcji.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.