Jolanta Młodecka

Pojechali na łów... Nic nie upolowali, ale dobrze się bawili

Dla ducha  - koncert orkiestry Szkoły Muzycznej oraz wystawa fotografii przyrodniczej i biżuterii tematycznie związanej z  myślistwem.  Zaś dla ciała Fot. Jolanta Młodecka Dla ducha - koncert orkiestry Szkoły Muzycznej oraz wystawa fotografii przyrodniczej i biżuterii tematycznie związanej z myślistwem. Zaś dla ciała - upieczony dzik, dostarczony przez myśliwych z koła „Kormoran” w Kruszwicy.
Jolanta Młodecka

"Pojedziemy na łów” to impreza organizowana od kilku lat przez Radziejowski Dom Kultury. Tradycyjnie - coś dla ducha i dla ciała.

Dla ducha - koncert orkiestry Szkoły Muzycznej oraz wystawa fotografii przyrodniczej i biżuterii tematycznie związanej z myślistwem. Zaś dla ciała - upieczony dzik, dostarczony przez myśliwych z koła „Kormoran” w Kruszwicy.

Pomagały też inne koła: „Łany Kujawskie”, „Grzywacz” z Radziejowa oraz koło z Nowego Dworu w gminie Bytoń.

Jolanta Młodecka

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Pracę dziennikarską rozpoczęłam w 1975 r. w rozgłośni oraz czasopiśmie "Alchemik" w Zakładach Azotowych" Włocławek. Byłam redaktorem naczelnym pisma. W 1989 r. przeszłam do oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej". Zostałam kierownikiem oddziału. Oddelegowana zostałam następnie do "Głosu Szczecińskiego". Następnie pracowałam w oddziale w Brodnicy. Zakładałam oddziały gazety w Radziejowie, Aleksandrowie Kuj. i Ciechocinku. Ocenie współpracuję z "Gazetą Pomorską" we Włocławku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.