Pojechali do kina. Dołożyli się niektórzy radni

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Pojechali do kina. Dołożyli się niektórzy radni

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Uczestnicy warsztatu terapii zajęciowej pojechali z opiekunami do Starogardu do kina na film „ Cuda z nieba”. Seans był możliwy dzięki darczyńcom.

W wyjeździe brał też udział radny powiatu, przewodniczący komisji budżetu i gospodarki - Zbigniew Mania.

- Dziękuję niezmiernie panu Zbigniewowi Mani za to, że ten wyjazd był możliwy dzięki inicjatywie, której się podjął - mówi Renata Breszka, kierowniczka WTZ w Czersku.

- Zorganizował dla naszych uczestników wsparcie finansowe. Myślę, że pan Mania zaraził innych swoim ogromnym zaangażowaniem i chęcią udzielenia bezinteresownej pomocy. Wiele osób podeszło z ogromną empatią do naszych podopiecznych i do inicjatywy pana radnego.

Radny na sesji poprosił kolegów o wsparcie finansowe. Kto pomógł? Teresa Kropidłowska, Mariusz Paluch, Andrzej Sabiniarz, Tomasz Orzłowski, Leszek Redzimski oraz Jarosław Schumacher. - Wsparcie otrzymaliśmy także od PPUH Wabet- Mariana Watraka oraz od Konar Świat Drewna - Krzysztofa Czartowskiego - mówi Breszka. - Wszystkim bardzo serdecznie w imieniu podopiecznych oraz własnym dziękuję. Szczególne podziękowanie kieruję do byłego wiceprzewodniczącego rady miasta, Jana Mani. Szczególne wzruszenie bowiem ogarnęło mnie podczas robienia listy darczyńców. Nasunęła mi się myśl, iż pan Jan cały czas jest z nami. Jest z nami poprzez dobro, które czynił dla innych i uczynił je także dzisiaj dla moich podopiecznych. Tytuł filmu brzmiał „ Cuda z nieba” i jeśli ktoś wierzy w cuda , to mógł poczuć to jak wielką siłę ma dobro, tak wielką, że wszystko zwycięża - nawet śmierć.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.