Jakub Keller

Pogorzelcy z Mełna zaczęli odbudowywać swój dom

Dach nad głową straciło siedem osób. Straty oszacowano na 200 tysięcy złotych. Fot. straż pożarna Dach nad głową straciło siedem osób. Straty oszacowano na 200 tysięcy złotych.
Jakub Keller

Prawie 25 tysięcy złotych zebrali mieszkańcy Mełna i okolic na rzecz rodziny, która w wyniku pożaru straciła dach nad głową.

Dzięki otrzymanej pomocy, pogorzelcy z Mełna (gmina Gruta) rozpoczęli w poniedziałek odbudowę domu, którego poddasze spłonęło 4 października.

Więcej o pomocy dla pogorzelców w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Keller

Ciekawy świata dziennikarz. Słucham ludzi. Nie odmawiam pomocy i kiedy tylko mogę, interweniuję w imieniu Czytelników. Bo dziennikarstwo traktuję jako misję. Najbardziej pisać lubię o miejskich inwestycjach, edukacji, polityce i sporach, gdzie słowo występuje przeciwko słowu. Przyglądam się działaniom władzy oraz pracy służb mundurowych. Staram się być też tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i relacjonuje wszystko co zobaczę tam i usłyszę. Służbowo spotkać mnie można w Świeciu i Grudziądzu. Prywatnie fan żużla i koszykówki, w którą grywam hobbystycznie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.