Pocztą szły życzenia do pocztowców

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Alabrudziński
Wojciech Alabrudziński

Pocztą szły życzenia do pocztowców

Wojciech Alabrudziński

W urzędzie przy ul. Chopina we Włocławku podsumowano akcję "Wyślij pocztowcom życzenia". Nagrody otrzymali klienci, listonosze i naczelnicy.

To była nietypowa akcja - klienci Poczty Polskiej wysyłali kartki z życzeniami... pocztowcom - swoim listonoszom i pracownikom urzędów.

- Chcieliśmy w ten sposób rozpropagować na nowo sztukę składania życzeń i wysyłania kartek drogą pocztową - mówi Katarzyna Wieniecka, dyrektor regionu kujawsko-pomorskiego Poczty Polskiej.

- Zachęcaliśmy naszych klientów, by składali życzenia zarówno poczcie, jak i swoim ulubionym pracownikom. Zaczęliśmy akcję w październiku, bo to miesiąc Poczty Polskiej i w tym miesiącu Poczta Polska rozpoczęła działalność na naszych ziemiach.

W poniedziałek (7 grudnia) w budynku PP przy ul. Chopina we Włocławku nagrodzono autorów najlepszych życzeń. Nagrody i wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Kowalewska z Włocławka, Halina Stróżyk z Radziejowa, Anna Szydłowska z Unisławia, Leokadia Witkowska z Fabianek i Zofia Ptasznik z Bydgoszczy. Nagrody trafiły też do urzędów PP w Solcu Kujawskim, Brodnicy i Grudziądzu.

Wojciech Alabrudziński

Fotoreporter oddziału włocławskiego "Gazety Pomorskiej", serwisów www.pomorska.pl oraz wloclawek.naszemiasto.pl. 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.