Po torach w województwie jeździmy z Inowrocławia dużo taniej

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Wiśniewski
(SZCZ)redakcja.inowroclaw@pomorska.pl

Po torach w województwie jeździmy z Inowrocławia dużo taniej

(SZCZ)redakcja.inowroclaw@pomorska.pl

Wraz z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy PKP, podróżni mogą korzystać z atrakcyjnej taryfy wojewódzkiej. Korzystna jest też oferta dla seniorów.

Cena biletu normalnego w pociągach REGIO Przewozów Regionalnych wynosi na trasach: Inowrocław - Bydgoszcz - 7,10 (poprzednio 8 zł), Inowrocław - Złotniki Kuj. - 2,90 (4), Inowrocław - Gniewkowo - 3,00 (5,30), Inowrocław - Toruń - 5,60 (6,00), Inowrocław - Janikowo - 2,60 (5,30), Inowrocław - Mogilno - 4,70 (8,20). Koszt biletu miesięcznego to 30-krotność biletu jednorazowego.

Przewoźnik wprowadził też nową ofertę - „Kolej dla seniora”. - Mogą z niej skorzystać osoby, które ukończyły 60 lat. Dokumentem poświadczającym uprawnienia do ulgowych przejazdów jest dokument ze zdjęciem, stwierdzającym tożsamość i potwierdzający wiek podróżnego - informuje Joanna Święs z oddziału spólki Przewozy Regionalne w Bydgoszczy. Zgodnie z ofertą „Kolej dla seniora” kasa wydaje bilety jednorazowe w jedną stronę w pociągach REGIO na terenie woj. kujawsko-pomorskiego. Wyjazd musi nastąpić w godz. 8-14 lub 16-24.

Przykładowe ceny biletów:

Kolejny przywilej w zakresie ulg komunikacyjnych zarówno w pociągach REGIO, jak i interREGIO, obejmuje kombatantów, osoby represjonowane oraz wdowy i wdowców po nich, a także inwalidów i weteranów walk o niepodległość RP. Wymiar ulgi wynosi od 37 do 78 proc.

(SZCZ)

(SZCZ)redakcja.inowroclaw@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.